18 kuivausalan ammattilaista

Vahvuutemme on sitoutuminen – hommat hoidetaan

Meillä voit olla aina yhteydessä suoraan kyseistä tehtävään hoitavaan kartoittajaan. Pyrimme siihen, että työt kartoituksesta lopputarkastukseen, raportointiin ja laskutukseen hoitaa yksi ja sama henkilö. Lomakaudella ja sairaustapauksissa hoidamme toki poissaolevan henkilön toimeksiannot muiden toimesta.

Sami Aalto

WD KUIVAUS Sami_0138
010 7597 820
gsm: 040 149 1092
sami.aalto@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2014

Esa Ahlsten

WD KUIVAUS Esa_0220

010 7597 808
gsm: 040 505 8437
esa.ahlsten@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2004
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-20530-24-14

Harri Eskelinen

WD KUIVAUS Harri_0030

010 7597 810
gsm: 040 505 8439
harri.eskelinen@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2005
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-9655-24-13

Niklas Karlsson

WD KUIVAUS Niklas_0067

010 7597 802
gsm: 040 505 8438
niklas.karlsson@wdkuivaus.fi

  • WD Kuivaus Oy:n perustajajäsen
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-0921-24-06
  • ”betjänar även på svenska”

Kai Kujansuu

WD KUIVAUS Kai_0077

010 7597 817
gsm: 040 149 2004
kai.kujansuu@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2011
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-21412-24-15

Petri Lehtinen

WD KUIVAUS Petri_0082

010 7597 803
gsm: 040 505 8081
petri.lehtinen@wdkuivaus.fi

  • WD Kuivaus Oy:n perustajajäsen
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-1044-24-06

Marcus Lindholm

WD KUIVAUS Marcu_0016

010 7597 804
gsm: 040 503 8969
marcus.lindholm@wdkuivaus.fi

  • WD Kuivaus Oy:n perustajajäsen
  • PKM-kosteudenmittaaja

Ilpo Linnas

WD KUIVAUS ilpo_0128

010 7597 814
gsm: 040 509 8903
ilpo.linnas@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2009
  • PKM-kosteudenmittaaja

Mikael Munne

WD-KUIVAUS-Munne_9_12-as-Smart-Object-1

010 7597 815
gsm: 040 149 8819
mikael.munne@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2010
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-10261-24-13

Juhana Rouhiainen

WD KUIVAUS Juhana_0122

010 7597 813
gsm: 040 506 5802
juhana.rouhiainen@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2007
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-2221-24-17

Sami Savilampi

WD KUIVAUS SamiS_0100

010 7597 812
gsm: 040 145 2110
sami.savilampi@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2010
  • Märkätilavalvoja VTT-C-21107-27-15

Merja Sorsa

2015-04-WD-KUIVAUS-Merja004-as-Smart-Object-1

010 7597 830
merja.sorsa@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2000

Tomi Tikka

WD KUIVAUS Tomi_0114

010 7597 806
gsm: 040 503 9515
tomi.tikka@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2001
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-20290-24-14

Mikko Tuominen

WD KUIVAUS Mikko_0159

010 7597 807
gsm: 040 503 8515
mikko.tuominen@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2002
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-20816-24-15

Panu Tuoreniemi

WD KUIVAUS Panu_0028

010 7597 805
gsm: 040 505 8267
panu.tuoreniemi@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2000
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-10949-24-14

Jari Vesterinen

WD KUIVAUS jari_0044

010 7597 816
gsm: 040 149 1082
jari.vesterinen@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2011
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-22587-24-16

Sami Väre

WD KUIVAUS SamiV_0271

010 7597 816
gsm: 040 149 8820
sami.vare@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2010
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-21425-24-15

Santeri Väre

2015-04 WD KUIVAUS Santeri124

010 7597 809
gsm: 040 149 2006
santeri.vare@wdkuivaus.fi

  • WD:ssä vuodesta 2012
  • Rakenteiden kosteuden mittaaja-henkilösertifiointikoulutus VTT-C-21531-24-15